Wrocław, ul. Kłodzka (I)

Wyszukiwarka mieszkań - proszę kliknąć w budynek A lub budynek D.

Inwestycję tworzy 5 budynków wielorodzinnych usytuowanych w zielonej i cichej części dzielnicy Wrocławia: Krzyki-Gaj. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla tych, którzy z jednej strony chcą mieć pewność, że wszędzie jest blisko, a z drugiej – potrzebują wytchnienia i relaksu.

Celem nadrzędnym jaki sobie stawiamy to budowanie dla ludzi ceniących przyjemną architekturę, nowoczesne rozwiązania i najwyższą jakość wykonania. W pierwszym etapie prac powstają dwa 4-piętrowe budynki z łącznie 109 mieszkaniami o powierzchni od 36.96 do 66.99 m kw. Lokale zaprojektowano w sposób maksymalnie wykorzystujący walory otoczenia, z dużym naciskiem skierowanym na funkcjonalność pod względem rozkładu i nasłonecznienia. Każde z mieszkań na piętrach ma własny balkon, a w strefie parterowej – tarasy i przydomowe ogródki wliczone w cenę nieruchomości. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym, których możliwość zakupu  zagwarantowana jest nabywcom mieszkań 3-pokojowych. Dodatkowe bezpłatne naziemne miejsca postojowe znajdują się na wyznaczonych parkingach w obrębie osiedla. Dla wygody i komfortu mieszkańców na terenie inwestycji zaprojektowano miejsca postojowe dla rowerów oraz place zabaw dla dzieci – mniejszy w ramach rekreacyjnego dziedzińca (II etap) i większy zlokalizowany na terenie zielonym przynależnym do osiedla (I etap).

Wizualizacje osiedla:

Komfort:

Zwracamy szczególną uwagę na innowacyjne i zarazem funkcjonalne rozwiązania zapewniające wysoki komfort przyszłym mieszkańcom. Wielostanowiskowy garaż podziemny, windy z każdego poziomu zapewniają mieszkańcom wyjątkowy standard. Całość dopełniają miejsca rekreacji wspólnej, place zabaw z urządzeniami zróżnicowanymi pod względem wieku najmłodszych lokatorów, przestronne ogrody z tarasami oraz duże balkony z zainstalowanymi na balustradzie ażurowymi panelami przesuwnymi, które oprócz walorów estetycznych mają wiele praktycznych zastosowań. W trosce o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, osiedle zostanie wyposażone w system kamer monitorujących.

Jakość:

Dbając o najdrobniejsze szczegóły już na etapie planowania oraz w trakcie budowy wybieramy tylko rozwiązania i materiały, z których sami bylibyśmy zadowoleni. Dzięki temu nasze realizacje charakteryzują się ponadczasową architekturą oraz wysokim standardem wykonania.

Parkingi:

Zmotoryzowani nabywcy mieszkań 3-pokojowych mają możliwość zakupu miejsc postojowych zlokalizowanych w wielostanowiskowych garażach podziemnych. Oczywiście w ramach osiedla zaprojektowano również ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Mieszkanie to jedna z ważniejszych inwestycji w życiu. W zw. z tym staramy się tworzyć ofertę na tyle zróżnicowaną, by każdy znalazł lokum odpowiadające jego potrzebom i oczekiwaniom. Funkcjonalność i wygoda mieszkań jest najważniejszym wymogiem, jaki stawiamy naszym projektom, a proponowane rozwiązania są poparte wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. W ramach osiedla Rodzinny Gaj przygotowaliśmy pakiet mieszkań 1-pokojowych dla singli i par oraz najliczniejszą grupę lokali 2- i 3-pokojowych. Zdajemy sobie sprawę, że nowe mieszkanie często jest wstępem do założenia lub powiększenia rodziny. To inwestycja z perspektywą, która wymaga wyboru praktycznie zaplanowanej przestrzeni, zawierającej pokój dziecięcy, często miejsce do pracy i oczywiście miejsce relaksu dla całej rodziny. Mieszkania z najniższej kondygnacji z własnym ogródkiem są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi i seniorów. Prywatna, zielona przestrzeń to doskonałe miejsce, gdzie odpoczynek po pracy, czy spotkanie ze znajomymi nabierają zupełnie nowego charakteru i smaku.

Rodzaje mieszkań I. etapu:

1 pokojowe z osobną kuchnią – 1 szt.
2 pokojowe z osobną kuchnią – 49 szt.
3 pokojowe z aneksem kuchennym – 10 szt.
3 pokojowe z osobną kuchnią – 49 szt.

Przykładowe propozycje aranżacji typów mieszkań inwestycji Rodzinny Gaj:

Przykładowe propozycje aranżacji poszczególnych wnętrz:

Poniżej przedstawiamy fotograficzną dokumentację postępów budowy I etapu.

Listopad 2017 – budowa zakończona. Dnia 20-11-2017 wydana została decyzja udzielająca pozwolenia na użytkowanie w zakresie etapu I i części etapu II w postaci placu zabaw z dojściami.

Wrzesień 2017


Lipiec 2017
– oba budynki A i D są już zamknięte/zadaszone, wykonane na poziomie 80%. Roboty elewacyjne dobiegają końca, który przewidziany jest na ok. 05/08/17. W garażach i na poddaszach rozpoczyna się montaż zabudowy g-k. Dodatkowo w budynku D układane są płytki na klatkach schodowych oraz trwa wylewanie posadzki przemysłowej w garażu.

Maj 2017 –  od budynku D rozpoczęto kładzenie blachy dachowej. Elewacje wykonane są w 40%. Równolegle prowadzone są prace przy zagospodarowaniu terenu wewnątrz osiedla. Prace wewnętrzne w postaci gładzi i tynków są na ukończeniu, trwa też wylewanie posadzek.

 

Marzec 2017 – w obu budynkach wykonana została więźba, w budynku D trwa foliowanie i łacenie dachu.
Poza tym wykonywane są prace ociepleniowe na elewacjach oraz tynkowanie ścian wewnętrznych.

Styczeń 2017 – w budynku A trwają prace na poddaszu, które w budynku D zostały już ukończone.
W drugim tygodniu stycznia rozpocznie się montaż więźby dachowej.

Listopad 2016 – w budynku A wykonana jest kondygnacja parteru i I piętra. Aktualnie trwają prace na II p.
W budynku D jest już kondygnacja parteru oraz I i II p. Obecnie trwają prace na III p., a także rozpoczęto murowanie ścianek działowych na parterze.

Wrzesień 2016 – zakończono roboty stanu zero (płyta denna, ściany przyziemia i strop nad przyziemiem). Obecnie powstaje kondygnacja parteru.

Czerwiec 2016 – prace budowlane realizowane przez Generalnego Wykonawcę – firmę Adamietz Sp. z o.o.

Marzec 2016 – trwają prace instalacyjne

Listopad 2015 – działka nr 72; AM_16, obręb Gaj

Film nakręcony na podstawie makiety będącej odwzorowaniem realizowanej budowy:

Wrocław to piękne miasto o ogromnym potencjale rozwojowym, potężnym zapleczem akademickim i wieloma międzynarodowymi korporacjami. Lokalizację naszych inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Naszym celem jest budowanie mieszkań w miejscach o doskonałej komunikacji, w sąsiedztwie terenów zielonych oraz infrastruktury zapewniającej wszelkie udogodnienia wynikające z miejskiego życia.

Osiedle Rodzinny Gaj ze względu na swoje walory z pewnością zainteresuje szerokie grono Odbiorców. Jego lokalizacja w dzielnicy Krzyki-Gaj przy ul. Kłodzkiej zapewnia sąsiedztwo tras rowerowych, spacerowych terenów zielonych ze znakomitym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta oraz dojazdem do głównych węzłów komunikacyjnych. W pobliżu inwestycji znajduje się też bogata infrastruktura edukacyjna i handlowo-usługowa- m.in. przedszkola, szkoły, Centrum Handlowe Ferio Gaj, hala targowa, przychodnia i szpital akademicki, Wrocławski Park Wodny.

Wg założeń MPZP to ostatnia zabudowa wielorodzinna w tej części Wrocławia!

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!

  • Imię i Nazwisko jest wymagane.

    *wymagane
  • Telefon musi mieć min. 9 znaków.

    *wymagane
  • Podaj poprawny e-mail.

    *wymagane
  • Pełna treść klauzuli »