Wrocław, ul. Kłodzka (II)

Wyszukiwarka mieszkań - proszę kliknąć w budynek B lub budynek E. Dwa ostatnie mieszkania!

Inwestycję tworzy 5 budynków wielorodzinnych usytuowanych w zielonej i cichej części dzielnicy Wrocławia: Krzyki-Gaj. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla tych, którzy z jednej strony chcą mieć pewność, że wszędzie jest blisko, a z drugiej – potrzebują wytchnienia i relaksu.

Celem nadrzędnym jaki sobie stawiamy to budowanie dla ludzi ceniących przyjemną architekturę, nowoczesne rozwiązania i najwyższą jakość wykonania. W drugim etapie prac powstają trzy 4-piętrowe budynki z łącznie 136 mieszkaniami o powierzchni od 26.73 do 69.73 m kw. Lokale zaprojektowano w sposób maksymalnie wykorzystujący walory otoczenia, z dużym naciskiem skierowanym na funkcjonalność pod względem rozkładu i nasłonecznienia. Każde z mieszkań na piętrach ma własny balkon, a w strefie parterowej – tarasy lub/i przydomowe ogródki wliczone w cenę nieruchomości. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym, których możliwość zakupu  zagwarantowana jest nabywcom mieszkań 3-pokojowych. Dodatkowe bezpłatne naziemne miejsca postojowe znajdują się na wyznaczonych parkingach w obrębie osiedla. Dla wygody i komfortu mieszkańców na terenie inwestycji zaprojektowano miejsca postojowe dla rowerów oraz place zabaw dla dzieci – mniejszy w ramach rekreacyjnego dziedzińca (II etap) i większy zlokalizowany na terenie zielonym przynależnym do osiedla (I etap).

Wizualizacje osiedla:

Komfort:

Zwracamy szczególną uwagę na innowacyjne i zarazem funkcjonalne rozwiązania zapewniające wysoki komfort przyszłym mieszkańcom. Wielostanowiskowy garaż podziemny, windy z każdego poziomu zapewniają mieszkańcom wyjątkowy standard. Całość dopełniają miejsca rekreacji wspólnej, place zabaw z urządzeniami zróżnicowanymi pod względem wieku najmłodszych lokatorów, przestronne ogrody z tarasami oraz duże balkony z zainstalowanymi na balustradzie ażurowymi panelami przesuwnymi, które oprócz walorów estetycznych mają wiele praktycznych zastosowań. W trosce o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, osiedle zostanie wyposażone w system kamer monitorujących.

Jakość:

Dbając o najdrobniejsze szczegóły już na etapie planowania oraz w trakcie budowy wybieramy tylko rozwiązania i materiały, z których sami bylibyśmy zadowoleni. Dzięki temu nasze realizacje charakteryzują się ponadczasową architekturą oraz wysokim standardem wykonania.

Parkingi:

Zmotoryzowani nabywcy mieszkań 3-pokojowych mają możliwość zakupu miejsc postojowych zlokalizowanych w wielostanowiskowych garażach podziemnych. Oczywiście w ramach osiedla zaprojektowano również ogólnodostępne naziemne miejsca parkingowe.

Mieszkanie to jedna z ważniejszych inwestycji w życiu. W zw. z tym staramy się tworzyć ofertę na tyle zróżnicowaną, by każdy znalazł lokum odpowiadające jego potrzebom i oczekiwaniom. Funkcjonalność i wygoda mieszkań jest najważniejszym wymogiem, jaki stawiamy naszym projektom, a proponowane rozwiązania są poparte wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. W ramach osiedla Rodzinny Gaj przygotowaliśmy pakiet mieszkań 1-pokojowych dla singli i par oraz najliczniejszą grupę lokali 2- i 3-pokojowych. Zdajemy sobie sprawę, że nowe mieszkanie często jest wstępem do założenia lub powiększenia rodziny. To inwestycja z perspektywą, która wymaga wyboru praktycznie zaplanowanej przestrzeni, zawierającej pokój dziecięcy, często miejsce do pracy i oczywiście miejsce relaksu dla całej rodziny. Mieszkania z najniższej kondygnacji z własnym tarasem lub/i ogródkiem są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi i seniorów. Prywatna, zielona przestrzeń to doskonałe miejsce, gdzie odpoczynek po pracy, czy spotkanie ze znajomymi nabierają zupełnie nowego charakteru i smaku.

Rodzaje mieszkań II. etapu:

1 pokojowe z aneksem kuchennym – 20 szt.
2 pokojowe z aneksem kuchennym – 20 szt.
2 pokojowe z osobną kuchnią – 29 szt.
3 pokojowe z aneksem kuchennym – 15 szt.
3 pokojowe z osobną kuchnią – 52 szt.

Przykładowe propozycje aranżacji typów mieszkań inwestycji Rodzinny Gaj:

Przykładowe propozycje aranżacji poszczególnych wnętrz:

Poniżej przedstawiamy fotograficzną i filmową dokumentację postępów budowy II etapu.

Październik 2018 Przygotowujemy się do odbioru technicznego drugiego etapu osiedla.
Zakończono prace budowlane, trwają roboty porządkowe i malarskie.

 

Sierpień 2018 Zakończono roboty przy zabudowach g-k w bud. B i C, które dobiegają też końca w bud. E. Zakończono montaż ościeżnic drzwi wejściowych do mieszkań we wszystkich budynkach. Zakończono roboty elewacyjne i dekarskie. Trwają roboty brukarskie przy bud. E i pomiędzy budynkami B i A.

Czerwiec 2018  Zakończono roboty tynkarskie i posadzkarskie w bud. B, C i E. Trwają roboty przy zabudowach g-k w bud. B i C. Układane są płytki na klatkach w bud. C Rozpoczęto montaż ościeżnic drzwi wejściowych do mieszkań w bud. C. Trwają roboty elewacyjne i dekarskie. Wykonano posadzki przemysłowe w garażach.

Kwiecień 2018 Stan budowy na dzień 20-04-2018. Trwają roboty elewacyjne w budynkach B i C, tynkarskie na poddaszach i klatkach schodowych, dekarskie w budynku B i C, zamontowano fasady aluminiowe w budynku C, instalacyjne we wszystkich budynkach.

Luty 2018

Wykonano stan surowy otwarty we wszystkich budynkach, w których zamontowano też okna; do poddasza w budynku B i C położono tynki.

Styczeń 2018w budynku B – zakończono roboty stanu surowy otwartego. Trwa montaż stolarki okiennej, murowanie ścianek działowych. Budynek C – zakończono roboty stanu surowy otwartego. Trwa montaż stolarki okiennej, murowanie ścianek działowych, roboty tynkarskie i montaż membrany dachowej. Budynek E – końcówka robót stanu surowego otwartego.

Listopad 2017 20-11-2017 wydano pozwolenie na użytkowanie części etapu II tj. placu zabaw z dojściami. W budynku B  zakończono roboty ciesielsko – zbrojarskie oraz wykonano ściany poddasza. W budynku C trwa wykonywanie więźby dachowej, natomiast w budynku E jest już strop nad II p. i  stawiane są ścianki działowe.

Wrzesień 2017 w budynku B – trwają roboty ciesielsko-zbrojarskie stropu nad IIIp., w budynku C ten sam zakres robót obejmuje ściany poddasza, a w budynku E – ściany parteru I p.

 

Lipiec 2017 – rozpoczęcie budowy budynku E – trwają prace przy wykonaniu płyty dennej. W budynku C ściany stoją ściany I piętra i powstają ściany II piętra. Budynek B ma zalany strop nad parterem i trwa stawianie ścian I piętra.

 

 

Maj 2017 – rozległe prace na kondygnacjach 0.

Marzec 2017 – rozpoczęcie budowy II etapu od budynku B, kwiecień rozpoczęcie budowy budynku C.

 

Film nakręcony na podstawie makiety będącej odwzorowaniem realizowanej budowy:

Wrocław to piękne miasto o ogromnym potencjale rozwojowym, potężnym zapleczem akademickim i wieloma międzynarodowymi korporacjami. Lokalizację naszych inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Naszym celem jest budowanie mieszkań w miejscach o doskonałej komunikacji, w sąsiedztwie terenów zielonych oraz infrastruktury zapewniającej wszelkie udogodnienia wynikające z miejskiego życia.

Osiedle Rodzinny Gaj ze względu na swoje walory z pewnością zainteresuje szerokie grono Odbiorców. Jego lokalizacja w dzielnicy Krzyki-Gaj przy ul. Kłodzkiej zapewnia sąsiedztwo tras rowerowych, spacerowych terenów zielonych ze znakomitym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta oraz dojazdem do głównych węzłów komunikacyjnych. W pobliżu inwestycji znajduje się też bogata infrastruktura edukacyjna i handlowo-usługowa- m.in. przedszkola, szkoły, Centrum Handlowe Ferio Gaj, hala targowa – CH GAJ, przychodnia i szpital akademicki oraz Wrocławski Park Wodny.

Wg założeń MPZP to ostatnia zabudowa wielorodzinna w tej części Wrocławia!

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!

  • Imię i Nazwisko jest wymagane.

    *wymagane
  • Telefon musi mieć min. 9 znaków.

    *wymagane
  • Podaj poprawny e-mail.

    *wymagane
  • Pełna treść klauzuli »