Menu
Menu

Miło nam poinformować, że firma Wrobud Sp. z o.o. ponownie znalazła się wśród laureatów prestiżowej nagrody Diamenty Forbesa, przyznawanej najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom w Polsce.

Już po raz trzynasty firma Bisnode Polska, w porozumieniu z międzynarodowym magazynem społeczno-ekonomicznym „Forbes”, opracowała zestawienie, w którym znalazły się przedsiębiorstwa najszybciej zwiększające swoją wartość w ciągu trzech ostatnich lat. W tegorocznej edycji, Diamenty Forbesa 2021, blisko 15 tysięcy firm otrzymało wyróżnienie. Wrobud zajął 69. miejsce w województwie Dolnośląskim i 4195. w Polsce, w kategorii firm o przychodach od 50 do 250 mln zł.

 

Firma Bisnode podczas zbierania danych brała pod uwagę firmy, które złożyły w terminie sprawozdanie finansowe do KRS za okres 2019-2015. Na tej podstawie powstała baza przedsiębiorstw, którym Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy. Ponadto, firmy musiały wykazać jednocześnie wysoką płynność bieżącą oraz nie zalegać z płatnościami. Nagrodzone przedsiębiorstwa są dzielone na trzy kategorie, według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym:

  • małe z przychodem 5 - 50 mln zł,
  • średnie z przychodem 50 - 250 mln zł,
  • duże z przychodem ponad 250 mln zł.

 

Zapraszamy do zapoznania się z metodologią badań.

 

Źródło: forbes.pl

Znajdź idealne mieszkanie dla siebie:
magnifiercrossmenu