Menu
Menu

W czwartek 16 maja 2019 w pięknych wnętrzach wrocławskiego Hotelu Monopol odbyła się gala  wręczenia Diamentów Forbesa 2019 przedsiębiorcom z woj. dolnośląskiego. Wrobud Sp. z o.o. już po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów tych prestiżowych nagród, o czym pisaliśmy niedawno na łamach naszych Aktualności. Tam m.in. przeczytacie w oparciu o jaką metodę firma Bisnode Polska odpowiedzialna za zestawienie opracowała swoje obliczenia, a także które miejsce przypadło nam w udziale.

Gala Diamentów Forbesa 2019 Wrobud Wrocław

Po miłym powitaniu i słowie wstępu, uroczysty wieczór rozpoczął się ok. godz. 19:00 panelem dyskusyjnym pt. "Finansowanie rozwoju innowacji w przedsiębiorstwach". Wzięli w nim udział: Jacek Fotek - Wiceprezes GWP, Robert Kremser - Dyrektor ds. Rozwoju Bisnode Polska, Krzysztof Łabowski - Dyrektor makroregionu zachodniego Banku Millenium oraz Daniel Urban - Prezes Zarządu firmy Sente Systemy Informatyczne. W roli moderatora mogliśmy zobaczyć Sekretarza Redakcji Forbes Polska - Ryszarda Holzera.

Gala Diamentów Forbesa 2019 Wrobud Wrocław

Następnie odbyła się prezentacja pt. "Bariery/szanse polskiej gospodarki", którą przygotował i brawurowo poprowadził Główny Ekonomista sponsora strategicznego Banku Millenium - Pan Grzegorz Maliszewski.

Gala Diamentów Forbesa 2019 Wrobud Wrocław

Po niej nastąpiło krótkie przedstawienie wspomnianej metodologii badań sponsora merytorycznego - Bisnode Polska.

Gala Diamentów Forbesa 2019 Wrobud Wrocław

Kwadrans po godzinie dwudziestej mogliśmy być świadkami clou wieczoru - czyli ogłoszenia wyników rankingu Diamenty Forbesa. Wręczenie nagród Zwycięzcom z podium uświetnił swoimi gratulacjami i uściskiem dłoni Redaktor Naczelny Forbes Polska - Paweł Zielewski. Wrobud zdobył uznanie wśród firm z przychodami od 50 do 250 mln zł. Nagrodę na scenie odebrał Prezes Zarządu - Piotr Adrjan.

To dla nas wielka przyjemność móc podzielić się z Państwem tą radością z wyróżnienia. Z tego miejsca chcielibyśmy w imieniu Zarządu podziękować naszym Klientom i Kontrahentom za zaufanie, a wszystkim naszym Pracownikom za zaangażowanie, kreatywność i lojalność . To dzięki takim podwalinom rośniemy w siłę, rozwijamy się i możemy być triumfatorami tak znamienitych rankingów jakimi są Diamenty Forbesa.

 

Znajdź idealne mieszkanie dla siebie:
magnifiercrossmenu