Menu
Menu

Kwiecień 2024

Za nami 2 intensywne tygodnie, podczas których przekazaliśmy 60 mieszkań nowym właścicielom. To moment, na który z niecierpliwością czekają nasi Klienci. Budowa inwestycji Jodłowicka 3 przechodzi więc do historii, a my zabieramy się do dalszej pracy. Śledźcie naszą stronę.

Marzec 2024

Na ten moment z niecierpliwością czekaliśmy my, a jeszcze bardziej nasi Klienci. Finisz inwestycji Jodłowicka 3 stał się faktem! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć budynku mieszkalnego i terenu wokół w całej okazałości. Przygotowujemy się do odbiorów, podczas których już za kilka dni nowi lokatorzy otrzymają klucze do swoich lokali. Do zobaczenia!

Luty 2024

Krok od mety! Jesteśmy w końcowej fazie prac związanych z zagospodarowaniem terenów zewnętrznych. W budynku trwają ostatnie szlify przed rozpoczęciem przekazywania lokali. Trwa sprzątanie obiektu wewnątrz. To już ostatnie dni, które dzielą nowych właścicieli od wręczenia im kluczy do swoich mieszkań.

Styczeń 2024

Styczeń całkowicie zakończył prace instalacji sanitarnych i elektrycznych, tym samym wielkimi krokami zbliżamy się do finału i przekazania mieszkań. Nieustannie kontynuujemy prace związane z zagospodarowaniem terenu zewnętrznego.

To już ostatnie szlify, a procedury odbiorowe niezbędne do uzyskania pozwolenia na użytkowanie, wydawanego przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, są w toku.

Grudzień 2023

Prace związane z zagospodarowaniem terenu, pomimo zimowej pory, są kontynuowane i konsekwentnie zbliżają się ku końcowi. Wykonano odcinek chodnika od skrzyżowania ulic Jodłowickiej ze Stabłowicką. Trwają przygotowania do odbioru tych prac przez Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta. Wewnątrz wykańczane są klatki schodowe. Za nami również pierwsze sprzątanie obiektu. Uruchomiliśmy kotłownię w zakresie zasilania gazem, a niebawem ruszy instalacja fotowoltaiczna, która jest już w pełni zamontowana. Wykonano i odebrano wszystkie przyłącza do budynku: wodne, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, elektroenergetyczne oraz dwa przyłącza gazowe. Aktualnie gromadzimy dokumentację i przygotowujemy się do odbiorów mieszkań.

Listopad 2023

Prace brukarskie na terenach zewnętrznych zbliżają się do zakończenia. Na dachu zamontowano panele fotowoltaiczne. Zakończono prace malarskie w obrębie mieszkań i klatek schodowych. Zamontowano balustrady wewnętrzne i zewnętrzne. Ukończono układanie płytek na klatkach schodowych. Prace w zakresie instalacji elektrycznych i sanitarnych są na ukończeniu.

Październik 2023

Kontynuowane są prace brukarskie na terenach zewnętrznych wokół budynku. Rozpoczęto montaż kotłowni. Trwają prace malarskie w obrębie mieszkań i klatek schodowych. Montowane są balustrady wewnętrzne i zewnętrzne. Zakończono montaż drzwi wejściowych do mieszkań. Trwają prace instalacyjne w zakresie instalacji elektrycznych i sanitarnych. Kontynuowane są prace w zakresie płytek gresowych na klatkach schodowych.

Wrzesień 2023

Zakończono posadzki jastrychowe w budynku. Ułożono płytki na klatkach schodowych. Rozpoczęto prace szpachlowo-malarskie w mieszkaniach. Zakończono montaż izolacji akustycznych na klatkach schodowych. Zamontowano dźwigi osobowe. Kontynuowane są roboty brukarskie na terenach zewnętrznych wokół budynku. Trwają prace w zakresie instalacji elektrycznych i sanitarnych.  Montowane są balustrady wewnętrzne.

Sierpień 2023

Zakończono roboty tynkarskie. Kontynuowane są roboty posadzkowe wewnątrz budynku. Zakończono roboty elewacyjne od strony wschodniej, północnej i południowej budynku. Rozpoczęto prace elewacyjne od strony zachodniej. Rozpoczęto roboty w zakresie izolacji akustycznej klatek schodowych. Trwa montaż dźwigów osobowych. Rozpoczęto roboty drogowe. Kontynuowane są prace w zakresie instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Lipiec 2023

Zakończono prace dekarskie w zakresie stropodachu. Kontynuowane są roboty tynkarskie i posadzkowe wewnątrz budynku. Zakończono montaż kurtyn ppoż. Trwają prace w zakresie elewacji wschodniej i północnej budynku. Trwa montaż instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych, instalacji elektrycznych oraz wentylacyjnych. Rozpoczęto roboty drogowe od strony wschodniej budynku.

Czerwiec 2023

Zakończono montaż stolarki okiennej; kontynuowane są prace dekarskie w zakresie pokrycia stropodachu oraz izolacji tarasów parteru. Rozpoczęto roboty tynkarskie i posadzkowe wewnątrz budynku. Kontynuowane są roboty murowe w zakresie ścian działowych oraz instalacje wewnętrzne sanitarne i elektryczne wewnątrz budynku.

Maj 2023

Zakończono stropodach żelbetowy. Rozpoczęto prace dekarskie w zakresie pokrycia stropodachu oraz izolacji tarasów parteru. Przystąpiono do montażu stolarki PCV. Trwają prace w zakresie instalacji : sanitarnych wewnętrznych oraz zewnętrznych, elektrycznych oraz wentylacyjnych. Kontynuowane są roboty murowe.

Kwiecień 2023

Wykonano strop nad trzecim piętrem i ściany żelbetowe czwartego. Trwają prace w zakresie stropodachu. Kontynuujemy roboty instalacyjne w garażu, na parterze oraz pierwszym piętrze - elektryczne, sanitarne oraz wentylacja. Trwają prace murarskie w zakresie ścian działowych.

Marzec 2023

Wykonano strop nad 2 piętrem. Trwają roboty w zakresie ścian żelbetowych i murowych 3 piętra. Rozpoczęto prace murowe w zakresie ścian osłonowych oraz działowych parteru.  Trwają działania instalacyjne w garażu.

Luty 2023

Wykonano strop nad pierwszym piętrem. Trwają prace w zakresie ścian żelbetowych i murowych trzeciej kondygnacji. Zakończono zasypki ścian kondygnacji podziemnej.

Styczeń 2023

Wykonano strop nad parterem. Trwają prace w zakresie ścian żelbetowych i murowych pierwszego piętra. Zakończono montaż izolacji przeciwwodnej ścian fundamentowych. Trwają zasypki ścian kondygnacji garażu.

Grudzień 2022

Zakończono betonowanie ścian kondygnacji podziemnej oraz stropu garażu. Kontynuowane jest układanie izolacji na ścianach pionowych. Rozpoczęto zasypywanie wykopu oraz prace, związane z rampą zjazdową do garażu. Rozpoczęto roboty murarskie na kondygnacji zero.

Listopad 2022

Kontynuowano wykonywanie ścian żelbetowych garażu podziemnego. Rozpoczęto szalowanie stropu nad garażem oraz montaż izolacji przeciwwodnej ścian zewnętrznych garażu.

Październik 2022

Zakończono wykop pod budynek wraz ze zjazdem do garażu. Płyta fundamentowa została w całości zabetonowana i zatarta. Rozpoczęto betonowanie ścian garażu podziemnego.

Wrzesień 2022

Kontynuowane są prace, związane z wykopem. Rozpoczęto układanie chudego betonu pod płytę fundamentową. Montowana jest izolacja przeciwwodna płyty fundamentowej oraz układane jest zbrojenie płyty.

Sierpień 2022

Rozpoczęła się budowa kolejnego etapu inwestycji Wrobud przy ul. Jodłowickiej 3 we Wrocławiu. Aktualnie trwają prace ziemne, związane z wykopem i jego zabezpieczeniem.

Znajdź idealne mieszkanie dla siebie:
magnifiercrossmenu