Menu
Menu

W sobotę, 22. maja 2021r., odbył się Dzień Otwarty osiedla Jodłowicka 7, podczas którego osoby odwiedzające miały szansę lepiej poznać nową inwestycję dewelopera Wrobud Sp. z o. o. oraz uzyskać odpowiedzi na pytania związane z osiedlem, a także zakupem mieszkania.

W tym czasie nasi Goście mieli możliwość:

  • wstępu na teren budowy z pracownikiem biura sprzedaży, który był wyłącznie do ich dyspozycji i służył swoją wiedzą na temat inwestycji;
  • zapoznania się z rozkładem mieszkań z oferty. W wybranych lokalach są już wstawione ścianki działowe, natomiast wszystkie mieszkania mają już otynkowane ściany oraz rozprowadzone wymagane instalacje (elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne);
  • skorzystania z zakupu trzech mieszkań dostępnych w promocyjnej cenie 6 590 zł/m2;
  • bezpłatnego zarezerwowania wybranego mieszkania na okres tygodnia;
  • zaznajomienia się z materiałami prezentacyjnymi dostępnymi w biurze sprzedaży;
  • konsultacji z doradcą kredytowym i zapoznania się z ofertami kredytów.

Każdy z Klientów otrzymał również drobny upominek od dewelopera, składający się z notesu, miarki, wiatraczka oraz kwiatka doniczkowego.

W związku z pandemią COVID-19, zadbaliśmy o uwzględnienie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Spotkania odbywały się w odpowiednim odstępie czasowym, z nieprzerwanym dostępem do środków dezynfekcji, a każda z osób przebywających na terenie inwestycji była zobowiązana do noszenie maseczki.

 

Dziękujemy za spore zainteresowanie wydarzeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z foto relacją z Dnia Otwartego.

 

Znajdź idealne mieszkanie dla siebie:
magnifiercrossmenu