Menu
Menu

Jak już informowaliśmy, w pierwszy weekend marca we wrocławskiej Hali Stulecia

odbyły się Targi Mieszkań i Domów  organizowane przez #Nowyadres, w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć dla Państwa.

Nasze stoisko nr C3 cieszyło się się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Stało się to z racji premiery kolejnej inwestycji - osiedla "Rodzinny Gaj", jak również za sprawą nowego wyglądu samej zabudowy, którą zaprojektowała dla nas i wykonała łódzka firma #3Dexpo.

Budowa pierwszego etapu osiedla już się rozpoczęła, co zaowocowało kilkoma rezerwacjami w pierwszym tygodniu sprzedaży.

Każdy z 10400 przybyłych na Targi Mieszkań i Domów gości otrzymał bezpłatny „Album Targowy – Wrocław i okolice, wiosna 2016", w którym można znaleźć garść niezbędnych informacji jak kupić mieszkanie, poradnik finansowy oraz prezentacje aktualnych inwestycji mieszkaniowych.

Nie zabrakło prelekcji specjalistów lokalnego rynku nieruchomości udzielających porad między innymi w zakresie tego, na co zwracać uwagę przy zakupie mieszkania, lub tego jak zaprojektować wnętrze swojego nowego lokum.

Tegoroczną edycję możemy uznać za bardzo udaną. Dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy na kolejną edycję już 1 i 2 października 2016r. oraz do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją przy ul. Kłodzkiej.

 

 

Znajdź idealne mieszkanie dla siebie:
magnifiercrossmenu