Menu
Menu

Zaczęliśmy nowy 2019 rok z przytupem! Z nieskrywaną radością chcielibyśmy podzielić się z Państwem wyjątkowo radosną i ważną dla nas informacją, że otrzymaliśmy bardzo prestiżowe wyróżnienie jakim są Gazele Biznesu 2018. Ta nagroda jest potwierdzeniem, że to, co stawiamy sobie za cel - bycie pewnym i stabilnym, ale też dążącym do permanentnego rozwoju Parterem, jest prawdą.

Kim jest Gazela Biznesu 2018? To firma, która rozwija się bardzo dynamicznie Przy czym wielkość mierzona jest wartością osiąganych przychodów, a dynamika rozwoju - tempem ich przyrostu w okresie 3 lat. Unikalność tego rankingu polega na tym, że promuje firmy, które działają w sposób przejrzysty i udostępniają swoje wyniki finansowe, a także w latach 2015-2017 z roku na rok wykazywały wzrost i ani razu w tym czasie nie odnotowały straty. Uzyskane przez nas miejsce w zestawieniu zależało jedynie od wspomnianej już dynamiki przyrostu obrotów.

Ta 19. już edycja zgromadziła największą liczbę firm w swojej historii, bo aż 4499! Jednak sam organizator - Puls Biznesu podkreśla, że kryteria rankingu są na tyle rygorystyczne, że uznaje laureatów Gazel Biznesu za elitę polskich małych i średnich firm.

Źródło: Raport Specjalny Gazele Biznesu 2018 Pulsu Biznesu

Znajdź idealne mieszkanie dla siebie:
magnifiercrossmenu