inwestycje

Wrocław, ul. Kłodzka (I)

30 listopada 2014

Osiedle Rodzinny Gaj – I ETAP

Uwaga! W sprzedaży posiadamy gotowe mieszkanie w BUDYNKU A.
Adres: UL. KŁODZKA 8/7, WROCŁAW ==> Zapraszamy po szczegóły!
Adn. z dn. 09/04/2019 – REZERWACJA.


Inwestycję tworzy 5 budynków wielorodzinnych usytuowanych w zielonej i cichej części dzielnicy Wrocławia: Krzyki-Gaj. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla tych, którzy z jednej strony chcą mieć pewność, że wszędzie jest blisko, a z drugiej – potrzebują wytchnienia i relaksu.

W pierwszym etapie prac powstały dwa 4-piętrowe budynki z łącznie 109 mieszkaniami o powierzchni od 36.96 do 66.99 m kw. Lokale zaprojektowano w sposób maksymalnie wykorzystujący walory otoczenia, z dużym naciskiem skierowanym na funkcjonalność pod względem rozkładu i nasłonecznienia. Każde z mieszkań na piętrach ma własny balkon, a w strefie parterowej – tarasy i przydomowe ogródki wliczone w cenę nieruchomości. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Dodatkowe bezpłatne naziemne miejsca postojowe znajdują się na wyznaczonych parkingach w obrębie osiedla. Dla wygody i komfortu mieszkańców na terenie inwestycji zaprojektowano miejsca postojowe dla rowerów oraz place zabaw dla dzieci – mniejszy w ramach rekreacyjnego dziedzińca (II etap) i większy zlokalizowany na terenie zielonym przynależnym do osiedla.

Komfort:

Zwracamy szczególną uwagę na innowacyjne i zarazem funkcjonalne rozwiązania zapewniające wysoki komfort przyszłym mieszkańcom. Wielostanowiskowy garaż podziemny, windy z każdego poziomu zapewniają mieszkańcom wyjątkowy standard. Całość dopełniają miejsca rekreacji wspólnej, place zabaw z urządzeniami zróżnicowanymi pod względem wieku najmłodszych lokatorów, przestronne ogrody z tarasami oraz duże balkony z zainstalowanymi na balustradzie ażurowymi panelami przesuwnymi, które oprócz walorów estetycznych mają wiele praktycznych zastosowań. W trosce o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, osiedle zostanie wyposażone w system kamer monitorujących.

Jakość:

Dbając o najdrobniejsze szczegóły już na etapie planowania oraz w trakcie budowy wybieramy tylko rozwiązania i materiały, z których sami bylibyśmy zadowoleni. Dzięki temu nasze realizacje charakteryzują się przyjazną architekturą oraz wysokim standardem wykonania.

Mieszkanie to jedna z ważniejszych inwestycji w życiu. W zw. z tym staramy się tworzyć ofertę na tyle zróżnicowaną, by każdy znalazł lokum odpowiadające jego potrzebom i oczekiwaniom. Funkcjonalność i wygoda mieszkań jest najważniejszym wymogiem, jaki stawiamy naszym projektom, a

Rodzaje mieszkań I. etapu:

1 pokojowe z osobną kuchnią – 1 szt.
2 pokojowe z osobną kuchnią – 49 szt.
3 pokojowe z aneksem kuchennym – 10 szt.
3 pokojowe z osobną kuchnią – 49 szt.

Ostatnie gotowe mieszkania I etapu budowy zostały sprzedane w lutym 2018r. Osiedle Rodzinny Gaj ze względu na swoje walory zainteresowało szerokie grono Odbiorców. Jego lokalizacja w dzielnicy Krzyki-Gaj przy ul. Kłodzkiej zapewnia sąsiedztwo tras rowerowych, spacerowych terenów zielonych ze znakomitym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta oraz dojazdem do głównych węzłów komunikacyjnych. W pobliżu inwestycji znajduje się bogata infrastruktura edukacyjna i handlowo-usługowa- m.in. przedszkola, szkoły, Centrum Handlowe Ferio Gaj, hala targowa, przychodnia i szpital akademicki, Wrocławski Park Wodny.

 

Zobacz także

Wrocław, ul. Czechowicka

Osiedle Czechowicka 9A

Wrocław, ul. Kłodzka (II)

Osiedle Rodzinny Gaj – II ETAP

Nasze Inwestycje. Kompilacja

Zrealizowane na terenie Wrocławia.