inwestycje

Wrocław, ul. Kłodzka (II)

30 października 2014

Osiedle Rodzinny Gaj – II ETAP

Inwestycję tworzy 5 budynków wielorodzinnych usytuowanych w zielonej i cichej części dzielnicy Wrocławia: Krzyki-Gaj. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla tych, którzy z jednej strony chcą mieć pewność, że wszędzie jest blisko, a z drugiej – potrzebują wytchnienia i relaksu.

Mieszkania II etapu:

Mieszkanie to jedna z ważniejszych inwestycji w życiu. W zw. z tym staramy się tworzyć ofertę na tyle zróżnicowaną, by każdy znalazł lokum odpowiadające jego potrzebom i oczekiwaniom. Funkcjonalność i wygoda mieszkań jest najważniejszym wymogiem, jaki stawiamy naszym projektom, a proponowane rozwiązania są poparte wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. W ramach osiedla Rodzinny Gaj przygotowaliśmy pakiet mieszkań 1-pokojowych dla singli i par oraz najliczniejszą grupę lokali 2- i 3-pokojowych. Zdajemy sobie sprawę, że nowe mieszkanie często jest wstępem do założenia lub powiększenia rodziny. To inwestycja z perspektywą, która wymaga wyboru praktycznie zaplanowanej przestrzeni, zawierającej pokój dziecięcy, często miejsce do pracy i oczywiście miejsce relaksu dla całej rodziny. Mieszkania z najniższej kondygnacji z własnym tarasem lub/i ogródkiem są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi i seniorów. Prywatna, zielona przestrzeń to doskonałe miejsce, gdzie odpoczynek po pracy, czy spotkanie ze znajomymi nabierają zupełnie nowego charakteru i smaku. Termin realizacji: październik 2018r.

Zdjęcia zrealizowanej inwestycji:

Os. Rodzinny Gaj – w trakcie przygotowań do wydania pozwolenia na użytkowanie – październik 2018

Os. Rodzinny Gaj – widok z drona – sierpień 2018 

Rodzaje mieszkań II. etapu:

1 pokojowe z aneksem kuchennym – 20 szt.
2 pokojowe z aneksem kuchennym – 20 szt.
2 pokojowe z osobną kuchnią – 29 szt.
3 pokojowe z aneksem kuchennym – 15 szt.
3 pokojowe z osobną kuchnią – 52 szt.

Przykładowe propozycje aranżacji typów mieszkań inwestycji Rodzinny Gaj:

Przykładowe propozycje aranżacji poszczególnych wnętrz:

O inwestycji Rodzinny Gaj:

Celem nadrzędnym jaki sobie stawiamy to budowanie dla ludzi ceniących przyjemną architekturę, nowoczesne rozwiązania i najwyższą jakość wykonania. W drugim etapie prac powstają trzy 4-piętrowe budynki z łącznie 136 mieszkaniami o powierzchni od 26.73 do 69.73 m kw. Lokale zaprojektowano w sposób maksymalnie wykorzystujący walory otoczenia, z dużym naciskiem skierowanym na funkcjonalność pod względem rozkładu i nasłonecznienia. Każde z mieszkań na piętrach ma własny balkon, a w strefie parterowej – tarasy lub/i przydomowe ogródki wliczone w cenę nieruchomości. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym, których możliwość zakupu  zagwarantowana jest nabywcom mieszkań 3-pokojowych. Dodatkowe bezpłatne naziemne miejsca postojowe znajdują się na wyznaczonych parkingach w obrębie osiedla. Dla wygody i komfortu mieszkańców na terenie inwestycji zaprojektowano miejsca postojowe dla rowerów oraz place zabaw dla dzieci – mniejszy w ramach rekreacyjnego dziedzińca (II etap) i większy zlokalizowany na terenie zielonym przynależnym do osiedla (I etap).

Wizualizacje osiedla:

Komfort:

Zwracamy szczególną uwagę na innowacyjne i zarazem funkcjonalne rozwiązania zapewniające wysoki komfort przyszłym mieszkańcom. Wielostanowiskowy garaż podziemny, windy z każdego poziomu zapewniają mieszkańcom wyjątkowy standard. Całość dopełniają miejsca rekreacji wspólnej, place zabaw z urządzeniami zróżnicowanymi pod względem wieku najmłodszych lokatorów, przestronne ogrody z tarasami oraz duże balkony z zainstalowanymi na balustradzie ażurowymi panelami przesuwnymi, które oprócz walorów estetycznych mają wiele praktycznych zastosowań. W trosce o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, osiedle zostanie wyposażone w system kamer monitorujących.

Jakość:

Dbając o najdrobniejsze szczegóły już na etapie planowania oraz w trakcie budowy wybieramy tylko rozwiązania i materiały, z których sami bylibyśmy zadowoleni. Dzięki temu nasze realizacje charakteryzują się ponadczasową architekturą oraz wysokim standardem wykonania.

Parkingi:

Zmotoryzowani nabywcy mieszkań 3-pokojowych mają możliwość zakupu miejsc postojowych zlokalizowanych w wielostanowiskowych garażach podziemnych. Oczywiście w ramach osiedla zaprojektowano również ogólnodostępne naziemne miejsca parkingowe.

Wrocław to piękne miasto o ogromnym potencjale rozwojowym, potężnym zapleczem akademickim i wieloma międzynarodowymi korporacjami. Lokalizację naszych inwestycji wybieramy z ogromną starannością. Naszym celem jest budowanie mieszkań w miejscach o doskonałej komunikacji, w sąsiedztwie terenów zielonych oraz infrastruktury zapewniającej wszelkie udogodnienia wynikające z miejskiego życia.

Lokalizacja:

Osiedle Rodzinny Gaj ze względu na swoje walory z pewnością zainteresuje szerokie grono Odbiorców. Jego lokalizacja w dzielnicy Krzyki-Gaj przy ul. Kłodzkiej zapewnia sąsiedztwo tras rowerowych, spacerowych terenów zielonych ze znakomitym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta oraz dojazdem do głównych węzłów komunikacyjnych. W pobliżu inwestycji znajduje się też bogata infrastruktura edukacyjna i handlowo-usługowa- m.in. przedszkola, szkoły, Centrum Handlowe Ferio Gaj, hala targowa – CH GAJ, przychodnia i szpital akademicki oraz Wrocławski Park Wodny.

Zobacz także

Wrocław, ul. Czechowicka

Osiedle Czechowicka 9A

Wrocław, ul. Kłodzka (I)

Osiedle Rodzinny Gaj – I ETAP

Nasze Inwestycje. Kompilacja

Zrealizowane na terenie Wrocławia.