Menu
Menu

Wrobud sponsorem sportowej drużyny motocyklowej AMD Racing Team!

Ta akcja sponsorska wpisuje się w strategię wizerunku firmy Wrobud, która od lat łączy swoją działalność deweloperską z motoryzacyjną z sukcesem prowadząc Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis KIA Wrobud oraz Salon Motocyklowy WROBUD MOTOCYKLE Autoryzowany Dealer i Serwis Ducati, Kawasaki, Kymco, Piaggio, Vespa  . Wierzymy, że nasze zaangażowanie to także doskonały sposób na utrwalenie wizerunku firmy przybliżającej ten sport kibicom i fanom wyścigów motocyklowych w Polsce i nie tylko.

AMD Racing Team tworzy 3 niezwykłych zawodników:

1. Ołdakowski Damian, startujący w klasie Super Stock 600
2. Tomasz Ratajczak, startujący w klasie Rookie 1000
3. Bartłomiej Perliceusz, startujący w klasie Rookie 600

Chłopaki zamiłowanie do motocykli wykazywały od najmłodszych lat, a jazda motocyklem to całe ich życie. Dla pierwszego z nich sezon 2015 był pierwszym sezonem wyścigowym, a udało mu się osiągnąć bardzo dużo:
- rekord okrążenia toru Poznań w klasie 1000 (Motocyklowe Mistrzostwa Polski (WMMP)
- największą ilość punktów w Klasyfikacji Generalnej,
- vice-mistrzostwo Polski klasy Rookie 1000
- uzyskanie najwyższej licencji wyścigowej w Polsce kategorii "A"

W sezonie 2016 będzie ścigał się w kategorii Super Stock 600 walcząc o tytuł Mistrza Polski w Motocyklowych Mistrzostwach Polski oraz w kilku rundach Alpe Adria (Mistrzostwa Europy) na zagranicznych torach  (Czechy , Słowacja, Węgry, Niemcy).

A już w najbliższy weekend 21-22/05/16 na torze w Poznaniu odbędzie się 1 i 2 runda Motocyklowych Mistrzostw Polski oczywiście z udziałem AMD Racing Team. Zapraszamy na trybuny!

Znajdź idealne mieszkanie dla siebie:
magnifiercrossmenu