Menu
Menu
Nazwa inwestycji:
Jodłowicka 7
Lokalizacja:
Jodłowicka 7 - 7e, 54-062 Wrocław
Liczba kondygnacji:
5
Liczba mieszkań:
90
Rok budowy:
2021

O inwestycji

Inwestycja składa się z trzech budynków wielorodzinnych. W każdym z nich zaprojektowano trzydzieści  2 i 3-pokojowych mieszkań o metrażach od 49 do 67 m2. W kondygnacji podziemnej zaprojektowano garaże podziemne z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Lokale zaprojektowano w sposób maksymalnie wykorzystujący walory otoczenia z dużym naciskiem skierowanym na ustawność pod względem rozkładu i nasłonecznienia. Prostą i elegancką bryłę budowli dopełniają stonowane barwy elewacji z pozytywnym, pozbawionym nudy akcentem kolorystycznym. W przestrzeni pomiędzy przyjazną zabudową, znajdują się miejsca odpoczynku i relaksu, zagospodarowana zieleń, plac zabaw oraz rowerownie. Bezpieczeństwo zapewnia system kamer monitorujących i rolety zewnętrzne w mieszkaniach na parterze. Każdy z lokali na piętrach ma własny balkon, a w strefie parterowej ogródki o powierzchni od 15 do 79 m2.

...

Rozwiń tekst
Zwiń tekst
Przystanki
400 m
Sklepy
650 m
Edukacja
700 m
Zdrowie
450 m
Park Stabłowicki
1,3 km

Otoczenie

Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Jodłowickiej na wrocławskich Stabłowicach. Przedsięwzięcia infrastrukturalne z ostatnich lat zapewniają łatwość komunikacji i dostęp do niezbędnych usług. To również przyjemna i cicha okolica, w której przeważa średnia zabudowa w otoczeniu rozległej przyrody. Na wyciągnięcie ręki można tu korzystać z uroków Lasu Mokrzańskiego, parków – m.in. Stabłowickiego i Złotnickiego, kilku stawów, czy rzeki Bystrzycy. Osoby preferujące aktywny, jak i spokojny styl życia będą tu mogły spędzać czas wolny zgodnie ze swoimi upodobaniami. Zapewniają to pobliskie liczne promenady spacerowe, ścieżki rowerowe, a także stadnina koni z ośrodkiem jeździeckim i nauką jazdy.

Inwestycja usytuowana jest w sąsiedztwie przystanków autobusowych oraz stacji kolejowej Wrocław Pracze. Obiekty handlowo-usługowe, przychodnia, szkoła i przedszkola znajdują się do kilkuset metrów od inwestycji.

Znajdź idealne mieszkanie dla siebie:
magnifiercrossmenuchevron-downchevron-right