Menu
Menu
Nazwa inwestycji:
Jodłowicka 3
Lokalizacja:
Jodłowicka 3 54-062 Wrocław
Liczba kondygnacji:
5
Liczba mieszkań:
70
Rok budowy:
2024

O inwestycji

W zielonym otoczeniu Stabłowic powstaje kolejny etap Jodłowicka - inwestycji, w ramach której oddano do użytkowania już 90 mieszkań, a następne czekają na nowych właścicieli. W ramach bieżącego etapu powstanie budynek wielorodzinny w kształcie litery „C” zorientowany w osi północ-południe. Elegancka, jasna i minimalistyczna elewacja z dużą liczbą przeszkleń nada efektu nowoczesności bryle budynku. W czteroklatkowym, pięciokondygnacyjnym budynku zaprojektowano 70 mieszkań o powierzchni od 40 do 66 metrów kwadratowych.

W ofercie dostępne są mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe – każde przemyślane pod kątem jak najlepszej aranżacji i wykorzystania przestrzeni. Duża liczba okien zapewnia bardzo dobre doświetlenia. Każde mieszkanie ma balkon lub przydomowy ogródek, dostępny z salonu. W mieszkaniach zaprojektowano wentylację mechaniczną. Budynek wyposażono także w cztery nowoczesne dźwigi osobowe, instalację monitoringu oraz zapewniony dostęp kilku wiodącym dostawcom internetu i telewizji kablowej. Dostępna jest także cyfrowa telewizja naziemna oraz zbiorcza instalacja anteny satelitarnej. Dla mieszkańców dostępne są miejsca postojowe zarówno na terenie zewnętrznym jak i w garażu podziemnym, w którym dodatkowo zlokalizowano liczne komórki lokatorskie. W ramach przedmiotowej inwestycji, wybudowany zostanie, wzdłuż południowej strony ulicy Jodłowickiej, chodnik wraz oświetleniem, zapewniający komfortową komunikację z ulicą Stabłowicką.

Rozwiń tekst
Zwiń tekst
Przystanki
400 m
Sklepy
650 m
Edukacja
700 m
Zdrowie
450 m
Park Stabłowicki
1,3 km

Otoczenie

Stabłowice to piękna i cicha okolica z mnóstwem zieleni. Jest to idealne miejsce do aktywnego spędzania czasu zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W niewielkiej odległości znajdziemy wiele rozrywek takich jak: Humanitarium, stadnina koni, liczne tereny zielone: Park Stabłowicki, Park Leśnicki, a także Las Mokrzański, stawy otoczone deptakami, nie zapominając o rzece Bystrzycy i jej wałach. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

NOWY ETAP JODŁOWICKA jest usytuowany w sąsiedztwie przystanków autobusowych oraz stacji kolejowej Wrocław Pracze. Podróż pociągiem do pracy w centrum miasta zajmie o połowę krócej niż jadąc samochodem. Oczywiście w okolicy znajduje się odpowiednia infrastruktura w postaci szkoły, przedszkola, przychodni zdrowia, siłowni, klubów fitness, sklepów czy też restauracji. JODŁOWICKA to Twoje nowe miejsce na Ziemi!

Filtruj wg

Dziennik budowy

Zobacz więcej

Aktualności

Zobacz więcej

Realizacje

Zobacz więcej
Znajdź idealne mieszkanie dla siebie:
magnifiercrossmenuchevron-downchevron-right