Menu
Menu

Miło nam poinformować Państwa, że firma Wrobud Sp. z o.o., znalazła się wśród laureatów prestiżowej nagrody Diamenty Forbes’a 2019, zajmując 21 miejsce w województwie dolnośląskim oraz 309. miejsce w Polsce.

Już po raz dwunasty w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

W zestawieniu znalazły się przedsiębiorstwa, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość.

Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym. Wrobud znalazł się wśród ocenianych firm o przychodach od 50 do 250 mln PLN.

Wywiadownia Bisnode Polska zebrała dane firm, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego za okres 2013–2017. Na tej podstawie powstała baza ponad 3,5 tys. przedsiębiorstw, którym Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy. Wyróżnione podmioty cechuje wysoka płynność bieżąca i rzetelność (niezaleganie kontrahentom z płatnościami). Firmy dodatkowo musiały wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Poznaj metodologię badań.

Listę Diamentów Forbesa tworzą przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości.

Źródło: forbes.pl

Znajdź idealne mieszkanie dla siebie:
magnifiercrossmenu