inwestycje

Wrocław, ul. Wambierzycka (II)

15 grudnia 2014

Osiedle Cichy Gaj – II ETAP

„Cichy Gaj” to osiedle kameralnych, nowocześnie zaprojektowanych budynków wielorodzinnych. Inwestycja w sumie to 178 mieszkań od jedno do czteropokojowych, funkcjonalnie zaprojektowanych pod względem rozkładu oraz usytuowania w stosunku do stron świata. Rozkłady mieszkań zaprojektowane zostały w sposób umożliwiający elastyczną aranżację, w tym również łączenie – celem uzyskania większej powierzchni, co z pewnością pozytywnie wpłynie na zwiększenie komfortu ich przyszłego użytkowania. Każde z mieszkań posiada balkon. Zmotoryzowani mieszkańcy mają możliwość zakupu miejsc postojowych lub skorzystania z ogólnodostępnych parkingów znajdujących się wokół Osiedla Cichy Gaj.

Lokalizacja inwestycji na Krzykach – Gaju przy ul. Wambierzyckiej zapewnia Państwu doskonały dojazd do centrum miasta, m.in. komunikacją miejską (np. Tramwajem Plus). Dodatkowym atutem jest także szybkie połączenie z autostradą A4 oraz Autostradową Obwodnicą Wrocławia. Niewątpliwą zaletą położenia „Cichego Gaju” jest bliskość terenów rekreacyjnych oraz bogatej infrastruktury handlowo-usługowej (np. centrum handlowe Ferio-Gaj), w tym także dostęp do opieki medycznej (Przychodnia i Akademicki Szpital Kliniczny) oraz wszelkich placówek edukacyjnych (żłobki, przedszkola, szkoły).

Cechą charakterystyczną osiedla jest niska zabudowa – ciekawe architektonicznie trzypiętrowe budynki wyposażone w nowoczesne cichobieżne windy. Aluminiowe fasady z dużymi przeszkleniami, w połączeniu z atrakcyjną kolorystyką elewacji podkreślają nowoczesną kubaturę budynków.
Termin realizacji: październik 2015r.

Decyzją Kapituły Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej Firma Wrobud Sp. z o.o. została Laureatem Godła Deweloper Roku 2015, a osiedle „Cichy Gaj” zdobyło tytuł Inwestycji Roku 2015. Osiedle „Cichy Gaj” jak sama nazwa wskazuje jest ciche i spokojne, co zawdzięcza bezpośredniemu sąsiedztwu terenów zieleni. Dzięki połączeniu elementów szkła, metalu i drewna i niejednolitej struktury elewacji osiedle zyskuje charakteru i wyjątkowości, a dobrze skomunikowana lokalizacja cieszy się zainteresowaniem w każdej grupie wiekowej.

 

Zobacz także

Wrocław, ul. Czechowicka

Osiedle Czechowicka 9A

Wrocław, ul. Kłodzka (II)

Osiedle Rodzinny Gaj – II ETAP

Wrocław, ul. Kłodzka (I)

Osiedle Rodzinny Gaj – I ETAP