inwestycje

Wrocław, ul. Czechowicka

4 maja 2013

Osiedle Czechowicka 9A

Inwestycję tworzą trzy trzykondygnacyjne wille miejskie w dzielnicy Księże Małe, które idealnie komponują się z okoliczną niską zabudową. Czechowicka 9a to kameralne osiedle składające się z 34 mieszkań 1-4 pokojowych, w tym także dwupoziomowych z antresolami, o metrażach od 40 do 115 m2. Każdy z lokali posiada swój balkon, taras lub prywatny ogród.

Lokalizacja:

Czechowicka 9a to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na korzystaniu ze wszystkich udogodnień oferowanych przez stolicę Dolnego Śląska, a które jednocześnie pragną mieszkać w strefie wolnej od wielkomiejskiego gwaru. Inwestycja jest zlokalizowana w sąsiedztwie Parku Wschodniego, co gwarantuje stały kontakt z naturą. Rozległe tereny zielone zapewniają Mieszkańcom dostęp do ścieżek biegowych, urokliwych alejek, polan oraz promenad nad brzegiem rzeki Dolna Oława. Osiedle położone jest blisko centrum Wrocławia, co gwarantuje bogatą infrastrukturę miejską w pobliżu oraz szybką komunikację.

 Komfort:

W naszych inwestycjach zwracamy szczególną uwagę na innowacyjne i zarazem funkcjonalne rozwiązania zapewniające wysoki komfort przyszłym Lokatorom. Mieszkańcy Czechowickiej 9a mają do dyspozycji 43 miejsca postojowe w garażu podziemnym, windę w każdym budynku, plac zabaw, dedykowane pomieszczenie do przechowywania rowerów, a to wszystko w otoczeniu modernistycznej architektury.

Rodzaje mieszkań:

Mieszkanie to jedna z ważniejszych inwestycji w życiu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego też staramy się tworzyć taką ofertę, aby każdy znalazł lokum odpowiadające swoim potrzebom i oczekiwaniom. Czechowicka 9a to mieszkania:

1 pokojowe z osobną kuchnią – 3 szt.

1 pokojowe z osobną kuchnią i antresolą – 12 szt.

2 pokojowe z aneksem kuchennym – 1 szt.

3 pokojowe z aneksem kuchennym – 16 szt.

4 pokojowe z aneksem kuchennym – 2 szt.

 

Budowa inwestycji została zakończona w listopadzie 2020r.

 

 

Zobacz także

Wrocław, ul. Kłodzka (II)

Osiedle Rodzinny Gaj – II ETAP

Wrocław, ul. Kłodzka (I)

Osiedle Rodzinny Gaj – I ETAP

Nasze Inwestycje. Kompilacja

Zrealizowane na terenie Wrocławia.