O nas

Witamy na stronach internetowych dewelopera – firmy Wrobud Sp. z o.o.

Wrobud to spółka rodzinna o charakterze lokalnym, która powstała w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Należymy do ścisłej czołówki najdłużej funkcjonujących deweloperów we Wrocławiu. Od lat uczestniczymy w jego rozwoju i kształtujemy nowy krajobraz. Nasz budowlany życiorys ma swój początek w 1971r., zatem możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i pokaźnym dorobkiem. Na swoim koncie posiadamy wiele budowlanych sukcesów zarówno w kraju, jak i za granicą. Technologie, które stosujemy oraz wysoko wykwalifikowana kadra sprawiają, że grono naszych Klientów, dla których ważne są:

  • doświadczenie, marka, dorobek i uznanie,
  • najwyższa jakość, fachowość i rzetelność,
  • terminowość realizacji,
  • atrakcyjna lokalizacja,
  • ładne mieszkania o wygodnym rozkładzie oraz możliwość własnej aranżacji wnętrza,
  • dobra kondycja finansowa firmy,
  • miła i kompetentna obsługa,

jest coraz większe.

Obecnie swoje realizacje skupiamy na terenie stolicy Dolnego Śląska. Działalność w sferze budownictwa mieszkaniowego to dziedzina, którą zamierzamy kontynuować i dynamicznie rozwijać. Pod nasze inwestycje wybieramy wyłącznie najlepiej położone działki, z pełną infrastrukturą, dogodną komunikacją i bliskością najważniejszych obiektów użyteczności publicznej, a zarazem takie- co niektórym wydaje się niemożliwe, które położone są w spokojnym, zielonym miejscu, idealnym również do odpoczynku i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Przez lata działalności w zakresie kompleksowej obsługi procesu deweloperskiego zdobyliśmy uznanie w oczach tysięcy Mieszkańców, za co wielokrotnie byliśmy doceniani dobrym słowem w rozmowach z Państwem oraz poprzez przyznawane certyfikaty i wyróżnienia m.in. – Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, Przejrzysta Firma, czy Deweloper Roku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz aktualną ofertą nowych mieszkań w sprzedaży.

Nowe mieszkania na sprzedaż Krzyki Wrocław
Wrobud Sp. z o.o. Budownictwo mieszkaniowe

Nasze wybrane certyfikaty i wyróżnienia: