O nas

Witamy na stronach internetowych dewelopera – firmy Wrobud Sp. z o.o.

Wrobud to spółka rodzinna o charakterze lokalnym, która powstała w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Należymy do ścisłej czołówki najdłużej funkcjonujących deweloperów we Wrocławiu. Od lat uczestniczymy w jego rozwoju i kształtujemy nowy krajobraz. Nasz budowlany życiorys ma swój początek w 1971r., zatem możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i pokaźnym dorobkiem.

Znani jesteśmy jako znaczący i kompleksowy realizator inwestycji w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym, komunalnym i ogólnym. Na swoim koncie posiadamy wiele różnych, często bardzo złożonych technologicznie inwestycji zarówno w kraju, jak i za granicą. Używając najnowszych rozwiązań budujemy hale produkcyjne, obiekty handlowe, biurowce, budynki mieszkalne oraz garaże podziemne.

Technologie, które stosujemy oraz wysoko wykwalifikowana kadra sprawiają, że grono klientów naszej firmy, dla których ważne jest:

  • doświadczenie, marka, dorobek i uznanie,
  • najwyższa jakość, fachowość i rzetelność,
  • terminowość realizacji,
  • atrakcyjna lokalizacja,
  • ładne mieszkania o wygodnym rozkładzie oraz możliwość własnej aranżacji wnętrza,
  • dobra kondycja finansowa firmy,
  • miła i kompetentna obsługa,

jest coraz większe.

Obecnie swoje realizacje skupiamy na terenie stolicy Dolnego Śląska oraz jej okolic. Działalność w sferze budownictwa mieszkaniowego to dziedzina, którą zamierzamy w dalszym ciągu szeroko rozwijać. Celem nadrzędnym jaki sobie stawiamy to budowanie dla ludzi ceniących przyjazną architekturę, nowoczesne rozwiązania, funkcjonalność i najwyższą jakość wykonania. Pod nasze inwestycje wybieramy wyłącznie najlepiej położone działki, z pełną infrastrukturą, dogodną komunikacją i bliskością najważniejszych obiektów użyteczności publicznej, a zarazem takie, co niektórym wydaje się niemożliwe, które położone są w spokojnym, zielonym miejscu, idealnym również do odpoczynku i aktywnego spędzania czasu wolnego. Przez lata działalności w zakresie kompleksowej obsługi procesu deweloperskiego zdobyliśmy uznanie w oczach tysięcy Klientów, za co wielokrotnie byliśmy doceniani dobrym słowem w rozmowach z Państwem oraz poprzez przyznawane nagrody, certyfikaty
i wyróżnienia m.in. – Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, Przejrzysta Firma, czy Deweloper Roku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz aktualnymi realizacjami.

Nowe mieszkania na sprzedaż Krzyki Wrocław
Wrobud Sp. z o.o. Budownictwo mieszkaniowe

Nasze wybrane certyfikaty i wyróżnienia:

Najnowsze inwestycje